NEW SKANUGood times, natural wines!
Džiaugiamės galėdami pakelti išskirtinio vyno taurėmis drauge su savo kaimynais, natūralaus vyno ir iš esmės, vyno kultūros puoselėtojais "NEW SKANU".

ŠIANDIEN JUMS PARAGAUTI SIŪLOME:

MarcoBarba BarbaBolla Frizzante / 27
Smagus, lengvai geriamas putojantis vynas. Minkšti ir švelnūs burbuliukai su citrinos žievelės ir obuolių natomis. Pagrindine vynuogė čia - Garganega.

MarcoBarba BarbaBianca / 27
Puikiai subalansuotas baltasis vynas paprastam ir lengvam mėgavimuisi. Tinkamas prie daugumos patiekalų. Kriaušė, citrusiniai vaisiai, truputį vanilės. Gerti tik šaltą. 

MarcoBarba BarbaRossa / 27
Vidutinio sodrumo, subalansuotas, aromatingas raudonasis vynas. Jaučiamos gervuogės, vyšnių, tabako natos. Galima gerti tiek atšaldytą, tiek kambario temperatūros. Merlot ir Cabernet Franc mišinys. 

Unkel Jurassic / 34

Sultingas, labai lengvai geriamas raudonasis vynas. Rekomenduojame skanauti terasoje. Galima truputį atšaldyti. Braškės, braškių lapelių, Pinot Noir žemiškos natos.

Penley Preservative Free Cabernet Sauvignon / 32
Truputį daugiau sodrumo turintis vynas, palyginus su kitais. Tačiau vistiek labai gyvas ir gaivus. Konvencinis  Cabernet Sauvignon iš tradicinio Coonawarra, Pietų Australijos, vyno regiono, bet pagamintas moderniu būdu. 

_______________
Išsirinkite butelį, praneškite personalui, kuris pasirūpins taurėmis ir mėgaukitės. Žinoma, atsakingai.

___
"NEW SKANU" parduotuvės ieškokite kitąpus gatvės, adresu: Bazilijonų g. 6-102, Vilnius