Loftas TV

Loftas TV
Tiesioginės transliacijos su įvairių meno ir pramoginio turinio sričių atstovais: gyvos ir elektroninės muzikos atlikėjais bei grupėmis, šokio ir teatro trupėmis, blog’eriais, vlog’eriais, komikais, žurnalistais  ir kt.
Menų fabrikas „Loftas“ savo sceną atiduoti žada ne tik muzikos atlikėjams, grupėms ar didžėjams, tačiau ir kitiems meno pasaulio atstovams – aktoriams, šokėjams, komikams bei kitų sričių scenos profesionalams ar mėgėjams. „Loftas TV“ ne tik taps platforma garsiems atlikėjams dar kartą susitikti su savo klausytojais, tačiau kartu suteiks galimybę mažai žinomiems menininkams pristatyti savo veiklą ir atrasti savo auditoriją.
Čia savo vietą atrado ir Aštriai Aštru laidos formatas!

 

E01 Victor Diawara ir Liudas Pranskevičius ne tik papasakoja, bet ir pademonstruoja apie ką bus aštriai aštru.

E02 – Svečiuojamės pas Agnę ir Jurij jų restorane Valgomasis, gaminame Huevos-rancheros, kalbamės apie iššūkius ir malonumus patiriamus restoranų versle ir, žinoma, ragaujam pipirus.

E05 Aštriai Aštru filmavimo komanda keliauja į sporto klubą Amber CrossFit, pas vieną geriausių CrossFit atletą Lietuvoje ir šio klubo įkūrėją Tadas Gudžiauskas. Dar nebuvom matę taip rimtai priimto ir sudoroto aštriausio pasaulyje pipiro iššūkio!

E06 Jamaikietiškas Jerk`as Lietuviškoje pūgoje! Prie pakurtos bačkos Lofto kieme Elfa šefas Romas Giriūnas pasakos apie autentišką Jerk`ą bei rodys kaip jį pasigaminti.

Aštriai Aštru | Populiariausi sparneliai mieste ir Carolina Reaper iššūkis su Skirmantu Tomkevičiumi S01E07

 Visas laidas žiūrėkite Loftas TV Facebook arba Youtube paskyrose:
Loftas TV Facebook
Loftas TV Youtube